cz

Zákaznická podpora

Jak začít? Dobrá, kručení v kočičích bříškách zaháníme již od roku 1958. To už je nějaký pátek, a po celou dobu si lámeme hlavu, jak udělat Whiskas® ještě chutnější, aniž bychom obětovali všechny ty úžasné živiny uvnitř.

Když přijde na naše produkty, můžete si být jisti, že váš kočičí miláček dostává vždy to nejlepší. Spolupracujeme s WALTHAM®, výzkumným centrem pro výživu domácích mazlíčků, na vývoji produktů, které neustále zlepšují kvalitu výživy a péče. Naši šéfkuchaři tráví dlouhé dny vymýšlením nových lahodných receptů a vylepšováním těch starých. Vytvářejí recepty tak vybrané, že si je vaše kočka zamiluje. Postarali jsme se, aby naše produkty obsahovaly všechny živiny, které vaše kočka přirozeně vyhledává, a přitom byly vždy nutričně plnohodnotné a vyvážené.

Pokud se chcete dovědět něco více o nás nebo o Centru WALTHAM®, neváhejte se nám ozvat. Další informace naleznete také na Waltham.comWaltham.com (opens in new window)

Všechno co děláme, děláme s láskou ke kočkám, a všichni, kdo s námi pracují, jsou velcí milovníci zvířat.

Náš tým zákaznické podpory tady ve WHISKAS® je vám k ruce, pokud máte otázky ohledně našich produktů. Poradí vám i s výživovými informacemi, doporučeným dávkováním a péčí o kočky.

Náš tým můžete kontaktovat přes formulář na našem webu, nebo jim zavolejte na 844 135 135