contact_header

Nápověda a Často kladené otázky

Potřebujete pomoci?

Tak to jste tady správně. Zkuste sekci často kladených dotazů, a pokud nenajdete odpověď, zeptejte se nás přímo.

INFORMACE O PRODUKTECH

Jak správně skladovat krmivo WHISKAS®?

Doporučujeme Skladovat naše suché a neotevřené mokré krmivo na chladném a suchém místě. Nevystavujte jej přílišnému horku ani zimě. Suché krmivo byste něměli skladovat ve vlhkém prostředí (myčka, lednička a pod.), nebo v blízkosti aromatických materiálů (prací prášek, hnojivo a pod.). Pokud je to možné, skadujte granule v původním obalu s přeloženým a zajištěným vrškem; to celé v plastové krabici.

Musím skladovat otevřené mokré krmivo WHISKAS® v ledničce?

Ano. Jakákoliv nespotřebovaná část musí být uchována v lednici v uzavřené nádobě. Doporučujeme krmivo spotřebovat do 4 dnů po otevření. Pokud vaše kočka nemá ráda studené, můžete odebranou porci nechat odstát 30 minut při pokojové teplotě, nebo ji dát na pár sekund do mikrovlnné trouby (ve vhodné nádobě – rozhodně ne v konzervě!)

Kde se produtky WHISKAS® vyrábí? Odkud jsou ingredience v nich obsažené?

Všechny naše WHISKAS® produkty jsou vyráběny v našich továrnách v Evropě.

Jak poznám, že se moje krmivo blíží datu spotřeby?

Zkontrolujte datum minimální trvanlivosti na zadní straně obalu. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o čerstvosti daného produktu, ponechte si originální balení a kontaktujte náš tým zákaznické podpory. Můžete tak udělat pomocí formuláře na těchto stránkách telefonicky.

DOPORUČENÉ ZPŮSOBY KRMENÍ

Může moje kotě jíst WHISKAS® granule pro dospělé kočky?

Ne. WHISKAS® granule pro dospělé kočky jsou vytvořené v souladu s výživovými požadavky dospělých koček. V naší nabídce granulí naleznete i produkty přímo určené pro koťata, které chutnají stejně dobře, ale jsou složením i velikostí granulí přizpůsobeny jejich nárokům.

Jaký poměr suchého a mokrého krmiva mám dávat své kočce?

Zjistěte aktuální hmotnost vaší kočky a pak se řiďte instrukcemi vytištěnými za zadní straně obalů produktů WHISKAS®.

Kolik je kalorií v krmivu WHISKAS®?

To záleží na velikosti a variantě produktu. Informace o energetickém obsahu jednotlivých produktů nalezente v sekci zaručená analýza na našich webových stránkách.

Můj pes má rád WHISKAS® krmivo – může ho také jíst?

Ne. Psi a kočky mají rozdílné výživové nároky a měli by být dostávat krmivo, které je určeno přímo pro ně. Pokud váš pes náhodou sežere krmivo WHISKAS®, nic se mu nestane, pokud nemá předepsanou veterinární dietu.

ZVYKY PŘI KRMENÍ

Jak mám přejít z předchozího krmiva na to vaše?

Postupně přidávejte granule WHISKAS® po dobu 7 dní, abyste předešli poruchám trávení. Zmenšujte podíl stajícího krmiva a zvyšujte podíl granulí WHISKAS® dokud na něj zcela nepřejdete.

Dny 1-2 75% STÁVAJÍCÍ 25% NOVÉ
Dny 3-4 50% STÁVAJÍCÍ 50% NOVÉ
Dny 5-6 25% STÁVAJÍCÍ 75% NOVÉ
Dny 7+ 100% NOVÉ

Moje kočka vaše granule nežvýká, ale rovnou polyká, je to v pořádku?

Kočičí zuby se liší od lidských. Jsou uzpůsobené ke kousání a trhání, nejsou tedy příliš účinné při žvýkání. V závislosti na velikosti granulí, může kočka kousnout jen jednou nebo dvakrát než je polkne. Jestli dáváte své kočce nové granule, doporučujeme je přidávat do původních postupně. Pokud vaše kočka nezvrací a nemá potíže s trávením, není rychlé polykání problém.

Moje kočka vybírá z granulí pouze polštářky.

Krmivo WHISKAS® (granule i polštářky) je kompletní a vyvážené, takže vaše kočka dostává vše, co potřebuje. Jestli dáváte své kočce nové granule nebo ji chcete podpořit, aby jedla všechny jejich součásti, doporučujeme je přidávat do původních postupně. Můžete také granule odvážit a předkládat kočce jednotlivé porce. Případně můžete dát do misky celou denní porci a ponehcat ji tam o něco déle a tím kočku motivovat k dojídání i všech součástí směsi.

Nabízíte slevové kupóny?

Naše aktuální slevy a akce najdete ve vašich obchodech.

Kontaktujte nás 844 135 135

Vždy se snažíme zvyšovat kvalitu našich služeb. Máte-li otázku, připomínku nebo stížnost ohledně některého produktu nebo webové stránky, věnujte prosím pár minut vyplnění formuláře níže. Můžeme tak rychleji a efektivněji zpracovat váš dotaz.