Whiskas Junior kapsička Pure Delight jemné drůbeží v želé

Whiskas Junior kapsička Pure Delight jemné drůbeží v želé (4x85g)

location image location image

V každém lahodném kousku se při vaření zachová přírodní šťáva, poté se dusí a nechá se odpočívat, aby vznikly šťavnaté, jemné kousky, které zaručeně přinutí vaši kočku vrnět. Vyrobeno z přírodních* ingrediencí a vysoce kvalitních bílkovin, bez umělých barviv a konzervačních látek pro čistou, lahodnou chuť.

Benefit Icon

VLASTNOSTI A BENEFITY

Vyrobeno z vysoce kvalitních bílkovin a bez umělých barviv a konzervačních látek pro čistou lahodnost, díky které se vy i vaše koťátko budete cítit dobře.

Každé jídlo se připravuje tak, že se při vaření zachová lahodná přírodní šťáva, poté se dusí a nechá se odpočívat, aby vznikly šťavnaté kousky, které si vaše kočka zamiluje.

Připraveno tak, aby splnilo 100 % každodenních potřeb vašeho koťátka pro podporu zdravého růstu a s obsahem taurinu a vitamínů E a C pro podporu silné přirozené obranyschopnosti.

Vyvinuto ve spolupráci s našimi výživovými odborníky a veterináři z centra pro výživu domácích zvířat WALTHAM.

Zavázali jsme se snižovat náš dopad na životní prostředí. 85 % našich továren v Evropě využívá obnovitelnou elektřinu a pracujeme na tom, abychom se do roku 2025 dostali na 100 %.

Složení

Maso a výrobky živočišného původu (25%, 100% přírodní*; včetně kuřecího 4% v každém kousku**), rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, různé cukry, výrobky rostlinného původu. *Přírodní ingredience. **Kousek zpravidla 40% produktu.

Maso a výrobky živočišného původu (25%, 100% přírodní*; včetně krůtího 4% v každém kousku**), rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, různé cukry, výrobky rostlinného původu. *Přírodní ingredience. **Kousek zpravidla 40% produktu

Vyjádření AAFCO

Vyvinuto našimi výživovými odborníky a veterináři z centra WALTHAM®

Analytické složky

Protein: 14.0
obsah tuku: 2.6
obsah anorganických látek: 1.5
hrubá vláknina: 0.20
vlhkost:​ 80.2
vápník: 0.20
Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin C: 900 mg
Vitamin D₃: 200 IU
Vitamin E: 140 mg,
Taurin: 1100 mg
Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 1.5 mg
Jód (Jodičnan vápenatý, bezvodý): 0.42 mg
Železo (Sulfát železa (II), monohydrát): 21.0 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 4.2 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 28.2mg
Technologické doplňkové látky:  
Kasiová guma: 2070 mg

Doporučené dávkování

Koťata ≤ 3 měsíce potřebují 2½ - 3 kapsičky denně, koťata 4-5 měsíců potřebují 3 - 3½ kapsičky denně, koťata 6-12 měsíců potřebují 3½ - 4 kapsičky denně. 1 kapsičku můžete nahradit 19 g suchého krmiva WHISKAS®.

Vyzkoušejte také ...