whiskas-junior-granule-s-kurecim-300g

Whiskas Junior granule s kuřecím 300g

location image

Naše chutné granule z kuřecího masa jsou pečlivě připraveny. Díky tomu poskytnou vašemu mazlíčkovi vše, aby spokojeně vrněl. Našich 7+ receptur je optimalizováno tak, aby poskytovaly dokonalou rovnováhu živin pro měnící se potřeby vaší kočky v průběhu jejího života. Každý lahodný recept připravujeme z vysoce kvalitních ingrediencí, které pocházejí jen od důvěryhodných dodavatelů. Poskytuje tak perfektní rovnováhu vitamínů a minerálů, aby byla vaše kočka šťastná, zdravá a při každém jídle s radostí běžela k misce.

Textura s jemnou abrazí podporuje zdraví zubů vaší kočky a zabraňuje tvorbě zubního kamene.

Benefit Icon

VLASTNOSTI A BENEFITY

Tento lahodný recept je speciálně navržen tak, aby pokryl 100 % denních potřeb vaší kočičky. Vyrobeno bez přidaných umělých barviv a příchutí.

S vápníkem na podporu zdravého vývoje kostí a zubů

Lehce stravitelné kuřecí maso na podporu trávicího traktu

S vitaminem E a taurinem pro přirozenou obranyschopnost

Jsme zavázáni snižovat náš vliv na životní prostředí. Proto naše produkty vyrábíme v továrnách, které využívají 100% obnovitelnou energii.

Složení

Cereálie, maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% kuřecího v hnědých granulích*), výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, rostlinné bílkovinné extrakty, různé cukry, zelenina (včetně 0.5% sušené mrkve (ekvivalent 4% mrkve) v oranžových granulích a 1% sušeného hrášku (ekvivalent 4% hrášku) v zelených granulích*), mléko a vedlejší výrobky z mléka (včetně 0.7% sušeného odstředěného mléka v plněných polštářcích, což odpovídá 4% odstředěného mléka*), kvasnice. *Hnědé granule zpravidla 70% produktu, plněné granule zpravidla 14% produktu, jak oranžové granule, tak zelené granule zpravidla 8% produktu.

Vyjádření AAFCO

Vyvinuté našimi výživovými odborníky a veterináři z centra WALTHAM®

Analytické složky

Protein: 35.7
obsah tuku: 13.6
obsah anorganických látek: 7.4
hrubá vláknina: 2.0
vápník: 1.5
fosfor: 0.96
Antioxidanty / Barviva / Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin A: 5955 IU
Vitamin D₃: 657 IU
Vitamin E: 584 mg
Taurin: 1190 mg
Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 7.1 mg
Jód (Jodid draselný): 1.8 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 8.8 mg
Selen (Seleničitan sodný): 0.05 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 26.8 mg

Doporučené dávkování

Koťata ≤ 3 měsíce potřebují 45-55 g suchého krmiva denně, koťata 4-5 měsíců potřebují 65-75 g suchého krmiva denně, koťata 6-12 měsíců potřebují 70-80 g suchého krmiva denně. 15 g suchého krmiva můžete nahradit 1 85 g kapsičkou mokrého krmiva WHISKAS®. 

Vyzkoušejte také ...