Whiskas_granule_tunak

Whiskas granule s tuňákem 1,4kg

location image

Naše chutné granule z tuňáka Whiskas 1+ jsou pečlivě připraveny. Díky tomu poskytnou vašemu mazlíčkovi vše, aby spokojeně vrněl. Každý lahodný recept připravujeme z vysoce kvalitních ingrediencí, které pocházejí jen od důvěryhodných dodavatelů. Poskytuje tak perfektní rovnováhu vitamínů a minerálů, aby byla vaše kočka šťastná, zdravá a při každém jídle s radostí běžela k misce.
 

Benefit_icon2

VLASTNOSTI A BENEFITY

Tato lahodná receptura je speciálně navržena tak, aby pokryla 100 % denní potřeby vaší kočky od 1 roku a byla přírodním zdrojem vlákniny. Vyrobeno bez přidaných umělých barviv a příchutí.

Obsahuje vyvážené minerály na podporu zdraví dolních močových cest

S vitaminem A pro zdravý zrak

Se zinkem nezbytným pro zdravou kůži a srst 

Zavázali jsme se snižovat náš vliv na životní prostředí. Proto všechny ryby, ze kterých vyrábíme naše produkty, pocházejí z udržitelných chovů.
 

Složení

Cereálie, maso a výrobky živočišného původu, výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, ryby a vedlejší produkty z ryb (včetně 4% tuňáka v hnědých granulích*), rostlinné bílkovinné extrakty, různé cukry, zelenina (včetně 0.5% sušené mrkve (ekvivalent 4% mrkve) v oranžových granulích a 1% sušeného hrášku (ekvivalent 4% hrášku) v zelených granulích*), kvasnice. *Hnědé granule zpravidla 70% produktu, jak oranžové granule, tak zelené granule zpravidla 8% produktu.

Vyjádření AAFCO

Vyvinuté našimi výživovými odborníky a veterináři z centra WALTHAM®

Analytické složky

Protein: 30.8
obsah tuku: 12.0
obsah anorganických látek: 8.1
hrubá vláknina: 2.2
vápník: 1.4
fosfor: 0.98
Antioxidanty / Barviva / Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin A: 4839 IU
Vitamin D₃: 530 IU
Vitamin E: 156 mg
Taurin: 720 mg
Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 5.3 mg
Jód (Jodid draselný): 1.3 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 12.2 mg
Selen (Seleničitan sodný): 0.20 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 34.6 mg

Doporučené dávkování

Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje 45-50 g suchého krmiva denně, kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 55-65 g suchého krmiva denně, kočka o hmotnosti 5 kg potřebuje 65-75 g suchého krmiva denně. 15 g suchého krmiva můžete nahradit 1 85 g kapsičkou mokrého krmiva WHISKAS®.

Vyzkoušejte také ...