Whiskas_granule_kureci_3,8kg

Whiskas granule s kuřecím 3,8kg

location image  

Naše chutné granule z kuřecího masa  Whiskas 1+ jsou pečlivě připraveny. Díky tomu poskytnou vašemu mazlíčkovi vše, aby spokojeně vrněl. Každý lahodný recept připravujeme z vysoce kvalitních ingrediencí, které pocházejí jen od důvěryhodných dodavatelů. Poskytuje tak perfektní rovnováhu vitamínů a minerálů, aby byla vaše kočka šťastná, zdravá a při každém jídle s radostí běžela k misce.

Benefit_icon2

VLASTNOSTI A BENEFITY

Tato lahodná receptura je speciálně navržena tak, aby pokryla 100 % denní potřeby vaší kočky od 1 roku a byla přírodním zdrojem vlákniny. Vyrobeno bez přidaných umělých barviv a příchutí.

Obsahuje vyvážené minerály na podporu zdraví dolních močových cest

S vitaminem A pro zdravý zrak

Se zinkem nezbytným pro zdravou kůži a srst 

Jsme zavázáni snižovat náš vliv na životní prostředí. Proto naše produkty vyrábíme v továrnách, které využívají 100% obnovitelnou energii.
 

Složení

Cereálie, maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% kuřecího v hnědých granulích*), oleje a tuky, rostlinné bílkovinné extrakty, výrobky rostlinného původu, minerální látky, zelenina (včetně 0.5% sušené mrkve (ekvivalent 4% mrkve) v oranžových granulích a 1% sušeného hrášku (ekvivalent 4% hrášku) v zelených granulích*), různé cukry, kvasnice. *Hnědé granule zpravidla 70% produktu, jak oranžové granule, tak zelené granule zpravidla 8% produktu.

Vyjádření AAFCO

Vyvinuté našimi výživovými odborníky a veterináři z centra WALTHAM®

Analytické složky

Protein: 30.0
obsah tuku: 12.0
obsah anorganických látek: 9.0
hrubá vláknina: 2.0
vápník: 1.3
fosfor: 0.79
Antioxidanty / Barviva / Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin A: 4465 IU
Vitamin D₃: 492 IU
Vitamin E: 74.5 mg
Taurin: 1140 mg
Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 5.9 mg
Jód (Jodid draselný): 1.5 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 10.1 mg
Selen (Seleničitan sodný): 0.10 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 28.6 mg

Doporučené dávkování

Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje 45-50 g suchého krmiva denně, kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 55-65 g suchého krmiva denně, kočka o hmotnosti 5 kg potřebuje 65-75 g suchého krmiva denně. 15 g suchého krmiva můžete nahradit 1 85 g kapsičkou mokrého krmiva WHISKAS®.

Vyzkoušejte také ...