Whiskas_granules_kuřecím image

Whiskas granule s kuřecím 1,4kg

location image

Naše chutné sterilní granule z kuřecího masa  Whiskas 1+ jsou pečlivě připraveny. Díky tomu poskytnou vašemu mazlíčkovi vše, aby spokojeně vrněl. Každý lahodný recept připravujeme z vysoce kvalitních ingrediencí, které pocházejí jen od důvěryhodných dodavatelů. Poskytuje tak perfektní rovnováhu vitamínů a minerálů, aby byla vaše kočka šťastná, zdravá a při každém jídle s radostí běžela k misce.
 

Benefit_icon2

VLASTNOSTI A BENEFITY

Tato lahodná receptura je speciálně navržena tak, aby pokryla 100 % denní potřeby vaší kočky od 1 roku a byla přírodním zdrojem vlákniny. Vyrobeno bez přidaných umělých barviv a příchutí.

Podporuje udržování zdravé hmotnosti

S přírodní vlákninou pro zdravé trávení

Se zinkem nezbytným pro zdravou kůži a srst 

Jsme zavázáni snižovat náš vliv na životní prostředí. Proto naše produkty vyrábíme v továrnách, které využívají 100% obnovitelnou energii.
 

Složení

Cereálie (včetně pšenice 4%), maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% kuřecího v hnědých granulích*), výrobky rostlinného původu (včetně čekanky 2% a celulózy 2%), oleje a tuky, rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, různé cukry, zelenina (včetně 0.5% sušené mrkve (ekvivalent 4% mrkve) v oranžových granulích a 1% sušeného hrášku (ekvivalent 4% hrášku) v zelených granulích*), kvasnice. *Hnědé granule zpravidla 70% produktu, jak oranžové granule, tak zelené granule zpravidla 8% produktu.

Vyjádření AAFCO

Vyvinuté našimi výživovými odborníky a veterináři z centra WALTHAM®

Analytické složky

Protein: 30.4
obsah tuku: 12.0
obsah anorganických látek: 8.0
hrubá vláknina: 4.0
vápník: 1.3
fosfor: 0.93
Antioxidanty / Barviva / Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin A: 5765 IU
Vitamin D₃: 632 IU
Vitamin E: 156 mg
Taurin: 1000 mg
Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 5.3 mg
Jód (Jodid draselný): 1.3 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 19.8 mg
Selen (Seleničitan sodný): 0.14 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 56.1 mg

Doporučené dávkování

Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje 35-40 g suchého krmiva denně, kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 45-50 g suchého krmiva denně, kočka o hmotnosti 5 kg potřebuje 55-60 g suchého krmiva denně. 15 g suchého krmiva můžete nahradit 1 85 g kapsičkou mokrého krmiva WHISKAS®.

Vyzkoušejte také ...